Shop efter Kategorier

1STK 10/100/1000Base Netlink HTB-GM-03-AB simplex Dobbelt Fiber Optic 2 KM RJ45 Enternet Converter Fiber transceiver converter

Nyhed

kr64.38

1STK 10/100/1000Base Netlink HTB-GM-03-AB-Dual simplex Fiberoptiske 20 KM RJ45 Enternet Converter Fiber transceiver converter

Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet -

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX-Fast-Ethernet

IEEE802.3z/ab / 1000BASE-FX/TX-1000 M-Ethernet RJ-45-Port Auto-MDI/MDIX fiber Port Type fiber bølge længde sende-Power SC 1310nm SMF:-20dBm (min.) 0dBm (max.) Frekvensafstand ± 125, 000bps (eller ± 100ppm) MTU mere end 9036 bytes Dimensioner (Bxdxh) 94x71x27mm (Ekstern strømforsyning input-Spænding DC5V2A (Ekstern strømforsyning input: AC100V-AC240V/50-60hz) OperationTemperature 0 ° C ~ + 70 ° C butik Temperatur -40 ° C ~ + 85 ° C fugt 5% ~ 95%, ikke-kondenserende vægt 0,3 kg/stk (Ekstern Strømforsyning) LED-Beskrivelse: - LED-farve funktion FX 1000 grøn lyser, når 1000Base-FX operation, FX Link/ACT grøn lyser, når tilslutning af kabel af fiber med eksterne enhed er god.Bliks, når nogen FX trafik er til stede power grøn lyser, når + 5v Effekt er til rådighed FDX/Col grøn lyser når den er fuld-duplex-tilstand er aktiveret.blitz, når en kollision er til stede TX 100 grøn lyser, når 100Base-TX kabel-drift TX Link/ACT grøn lyser, når TP-kabel forbindelse med eksterne enhed er god.blinker, når nogen trafik er til stede Produkt-Attributter: giver dobbelt SC fiber-stik og ét stik, UTP, fuldt ud i Overensstemmelse med IEEE802.3z/AB / 1000Base-T/SX/LX/ZX .Auto-detektion af halv/fuld duplex transfer mode for Tx-port, Auto-forhandling af 10/100 /1000 Mbps s sats og Auto-MDI/MDIX for Tx-port giver switch-konfiguration af halv/fuld duplex transfer mode til Fx port udvide fiber afstand på op til 20 km 6 LED-indikator for Strøm, FDX/Kol, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX 1000, TX 100 nem-at-se LED-indikatorer, der viser status for nemt at overvåge netværksaktivitet magt ekstern strømforsyning: 5 V 2A

1) Vi accepterer Alipay, West Union, TT.Alle større kreditkort accepteres, gennem sikker betaling processor ESCROW.

2. Hvis du ikke kan kassen gang umiddelbart efter auktionen tæt, vent et par minutter, og prøv igen.

3) Hvis du ikke kan kassen umiddelbart efter auktionen tæt, vent et par minutter, og prøv igen Betalinger skal være afsluttet inden for 3 dage.

1.WORLDWIDE SHIPPING. (Bortset fra nogle lande og APO/FPO)

2. Ordrer, der blev behandlet efter rettidig betaling kontrol.

3. Vi kun leveres til bekræftet ordre adresser.Din ordre adressen SKAL MATCHE din Shipping adresse. 4. De viste billeder er ikke den faktiske vare, og er kun til reference. 5. SERVICE TRANSIT TID er fastsat af luftfartsselskab og udelukker weekender og på helligdage.Transit tider kan variere, især i feriesæsonen. 6. Hvis du ikke har modtaget din forsendelse inden for 30 dage efter betalingen, bedes du kontakte os.Vi vil spore forsendelsen, og komme tilbage til dig hurtigst muligt med et svar.Vores mål er kundernes tilfredshed! 7. På grund af lager status og tid forskellene, vil vi vælge at afsende din vare fra vores første ledige lager til hurtig levering. 8.Leveringstid:

Hvis din fragt vejer op til 20 kg eller derover, eller har du brug for større mængder, kontakt os eller mail til os, vil vi give dig nye emballage-specifikationer, så prøv vores bedste for at spare nogle omkostninger til transport for dig, og så, at det produkt, pris, der kan være til nogen fordel for dig!

Vi er en stor fremstillingsvirksomhed grupper i Kina, vi sælger gennem Alibaba, der er eneste formål ,det er bedre at fremme vores produkter,er alle vores virksomhed, produkter, der leveres direkte fra fabrikken, så kontakt os , håber at etablere langsigtede venlige og gensidige samarbejde mellem hinanden !

Vi leverer 6-12 måneder garanti.Hvis varen er defekt, bedes du underrette os inden for 3 dage efter levering.Alle elementer skal være

tilbage i deres oprindelige tilstand, med henblik på at kvalificere sig til en refusion eller ombytning af varer.Elementer, der returneres efter 15 dage

levering er kun berettiget til reparation.Køber er ansvarlig for alle forsendelsesomkostninger.Når du køber, betyder det, at køber har

givet stiltiende samtykke til politik.Hvis yderligere oplysninger, er du velkommen til at kontakte os, vi vil arbejde med dig for at nå win-win.

Vi opretholder høje standarder for kvalitet og stræber efter 100% kundetilfredshed!Feedback er meget vigtigt, Vi

anmoder om, at du straks kontakte os, FØR du giver os, neutral eller negativ feedback, så vi kan tilfredsstillende

løse dine problemer.Det er umuligt at løse problemer, hvis vi ikke kender dem!

Tags: fiber rj45, kabel enternet, cleaver fiber optic, konverter oprico netlink, simplex plus, 1 gb sfp rj45, fiber optisk switch, analoge optiske converter, transceiver optisk fiber, convert fiber.

Mærke BLHLI
Sats 10/100/1000M
Transmission distance Simpleks-Dobbelt-20 km
Driftstemperatur -40°C~ + 85°C
Model-Nummer HTB-GM-03-AB media converter
oprindelsessted Kina
Magt 5W
Fiber Type Single Mode
Optisk bølgelængde 850nm, 1310nm, 1550nm
Beskyttelse klasse Ip40
Mængde 1STK

Skriv en anmeldelse

1STK 10/100/1000Base Netlink HTB-GM-03-AB simplex Dobbelt Fiber Optic 2 KM RJ45 Enternet Converter Fiber transceiver converter

1STK 10/100/1000Base Netlink HTB-GM-03-AB simplex Dobbelt Fiber Optic 2 KM RJ45 Enternet Converter Fiber transceiver converter

Relaterede varer
Produktet er blevet tilføjet til listen sammenlign