Shop efter Kategorier

1stk GPON ONU FTTO 1GE GPON 1port FTTH ONU ONT Enkelt LAN-Port OLT 1,25 G Gpon ZTE Chipset Fiber til hjem FTTB

Nyhed

kr110.36

Oversigt

1.GPON-ONU enkelt bruger ONU er designet til ONU i deferent FTTH-løsninger, som MEIBAI,carrier-class FTTH-program giver date service er inkluderet.GPON-ONU vedtager høj ydeevne og lavt forbrug og chips, og understøtter CTC 3.0 sammenkobling og samspil standard i Kina Telecom.Med hjælp af NGBN Se NMS, kan det give abonnenter med rigelige service, og helt opfylder de behov, carrier-class FTTH-enheder.

2.GPON ONU er designet af ZTE chipset.Funktionelle Træk 1. Farven er valgfri 2. Router-tilstand supportsPPPoE/DHCP/ statisk IP-3. Støtte port-baseret sats begrænsning og kontrol af båndbredde; 4. I overensstemmelse med ITU-T G. 984 Standard 5. Op til 20 kilometer transmission Afstand 6. Støtte-kryptering af data -, gruppe-udsendelser, Vlan port adskillelse,osv. 7. Understøtter Dynamisk Båndbredde Tildeling (DBA) 8. Støtte ONU auto-discovery/Link detection/remote opgradering af software; 9. Støtte VLAN division og bruger adskillelse for at undgå broadcast storm; 10. Understøtter power-off alarm-funktion ,for nem for link problem opdagelse 11.Støtte udsendelse storm modstand funktion 12.Støtte ACL og SNMP til at konfigurere data packet filter fleksibelt 13. Specialiserede design til system sammenbrud forebyggelse til at opretholde en stabil system 14. Support software online opgradering af EMS network management baseret på SNMP ,bekvemt for vedligeholdelse af Hardware Specifikation

Item

Parameter

Interface

PON-Interface

1 GPON optisk interface

Opfylde Klasse B+ standard

Opstrøms 1.244 Gbps;

downstream sin 2.488 Gbps

SC single-mode fiber

split ratio:1:64

Transmission afstand 20 KM

Bruger Ethernet -

Interface

1*10/100/1000Mauto-forhandling

Fuld/halv duplex

RJ45-stik

Auto MDI/MDI-X

100 m fra hotellet

Power Interface

12V DC Strømforsyning

Performance-Parametre

PON

Optisk

Parameter

Bølgelængde: Tx 1310nm, Rx1490nm

Tx Optisk Effekt:0.5~+5dBm

Rx Følsomhed: -27dBm

Mætning Optisk Effekt: -8dBm

Stik Type: SC

Optisk Fiber: 9/125ɥm single-mode fiber

Data Transmission

Parameter

PON Gennemløb: Downstream 2300Mbps; Opstrøms 1110Mbps,

Packet Loss Ratio:

Gateway

Router-tilstand supportsPPPoE/DHCP/ statisk IP

WAN støtte Routerand Bridge mode

WAN støtte Internettet、VoIP、IPTV、TR069'

LAN understøtter DHCP, statisk IP

Support NAT og NAPT

Understøtter UPnP

Virksomhed

Kapacitet

Lag 2-wire-speed skifter

Støtte VLAN TAG/UNTAG,VLAN-konvertering

Støtte Port-baseret hastighedsbegrænsende

Støtte Prioritet klassificering

Støtte kontrol af broadcast storm

Network Management

Ledelse

Tilstand

Støtte ITU-T G. 984 QAM, ONU kan fjernstyres, der forvaltes af OLT

Støtte til fjernadministration via SNMP og Telnet

Den lokale ledelse

Ledelse

Funktion

Status monitor Configuration management, Alarm management,

Log management

Indikator

LED-Indikator

PWR: Power op eller ned

SYS: System instruktioner

LOS: Optisk Link Status

PON:ONU Registreret

LINK/ACT: Link Status for Ethernet-Interface

Fysiske Egenskaber

Shell

Plastichus

Magt

Ekstern 12V 0,5 A AC/DC-strømforsyning adapter

Strømforbrug:

Fysisk

Specifikationer

Item Dimension:120 mm(L) x 80 mm(W) x 26mm (H)

Element vægt: 0.1 kg

Miljømæssige

Specifikationer

Driftstemperatur: 0 til 50 ° C

Opbevaringstemperatur: -40 til 85 ° C

Luftfugtighed: 10% til 90% (Ikke-kondenserende)

Opbevaring luftfugtighed: 10% til 90% (Ikke-kondenserende)

Anvendelse

1.Typiske Løsning:FTTH、FTTB、PON+EOC

2. Typisk Virksomhed:INTERNET、IPTV、VOD、IP-Kamera

Pakken indeholder:

1.GPON ONU*1STK

2.Strøm Adapter*1STK

Tags: fiber olt, vsol olt, epon, wifi zte f660, gpon onu, gpon ont, cat6-modem, gpon sc apc, sim-kortet yota, 4g-modem wifi.

Kompatibel D-Link
Power Adapter 12V 0,5 A
Stik Type SC/APC
Produkt gpon onu
Mærke MEIBAI
Fiber Type Single Mode
Størrelse 8cm*10.5cm*2.5cm
Chipset ZTE Chipset
Item Længde 1m
Model-Nummer gpon onu

Skriv en anmeldelse

1stk GPON ONU FTTO 1GE GPON 1port FTTH ONU ONT Enkelt LAN-Port OLT 1,25 G Gpon ZTE Chipset Fiber til hjem FTTB

1stk GPON ONU FTTO 1GE GPON 1port FTTH ONU ONT Enkelt LAN-Port OLT 1,25 G Gpon ZTE Chipset Fiber til hjem FTTB

Relaterede varer
Produktet er blevet tilføjet til listen sammenlign